Кривой Рог новости
Робітники ІнГЗК отримують зарплату близько п'яти тисяч гривень
17.07.2011 09:00 | Экономика

Робітники ІнГЗК отримують зарплату близько п'яти тисяч гривень

Як повідомив виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний під час урочистого засідання працівників ПГЗК з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості та 56-річчя підприємства. Середньомісячна заробітна плата на ВАТ «Інгулецький ГЗК» в травні цього року досягла 5241 грн - це найвищий показник серед підприємств ГМК області.

Також він підкреслив, що ІнГЗК разом з іншими підприємствами гірничорудного дивізіону «Метінвест» (Північний ГЗК, Центральний ГЗК), а також ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Сентравіс Продакшн Юкрейн» і Нікопольський завод феросплавів за рівнем заробітної плати є лідером серед всіх промислових підприємств області.

Ці підприємства вже виконали поставлене губернатором Олександром Вілкулом завдання для галузі забезпечити цього року середньомісячну зарплату на рівні не менше 4 тисяч гривень.

«Це приклад іншим промисловим підприємствам області і не тільки гірничо-металургійної галузі», - зазначив виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний, під час урочистого засідання трудового колективу підприємства ІнГЗК з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Він підкреслив, що Інгулецький ГЗК - один з найбільших платників податків в регіоні. У 2010 році обсяги платежів комбінату до зведеного бюджету області склали майже 1,5 млрд грн. Це в 2 рази більше, ніж за 2009 рік. А за 5 місяців поточного року комбінат відрахував до зведеного бюджету області понад 800 млн грн, що в 3,5 рази більше, ніж за 5 місяців минулого року.

«Разом з Центральним і Північним ГЗК частка сплати податків Інгулецьким ГЗК становить майже половину від усього обсягу платежів, сплачених усіма базовими підприємствами гірничо-металургійного комплексу області! Це свідчення того, що ці підприємства впевнено розвиваються », - підкреслив В'ячеслав Задорожний.

Також виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації нагородив кращих працівників підприємства відзнаками та почесними грамотами облдержадміністрації.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация