Кривой Рог новости
Центр екстреної медичної допомоги обласного значення з'явиться на Дніпропетровщині
17.07.2011 22:34 | Здоровье

Центр екстреної медичної допомоги обласного значення з'явиться на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині буде створений обласний центр екстреної медичної допомоги, до якого увійдуть всі підрозділи служби швидкої медичної допомоги області.

Про це начальник головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Валентина Гінзбург повідомила на нараді з питань модернізації охорони здоров'я Дніпропетровської області.

Нарада пройшла під головуванням в.о. голови облдержадміністрації В'ячеслава Задорожного, за участю голови обласної ради Євгена Удода, в.о. начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Тетяни Шебеко, мерів міст, глав райдержадміністрацій та районних рад, а також головних лікарів медичних закладів області.

«Найближчим часом в області будуть створені центри первинної медико-санітарної допомоги. Вони дозволять підвищити якість і доступність медичного обслуговування населення », - зазначила Валентина Гінзбург.

В.о. начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Тетяна Шебеко пояснила присутнім, як зміниться структура витрат після впровадження реформи.

«Сьогодні тільки 6% бюджетних коштів спрямовано на придбання медикаментів та харчування пацієнтів. Однією з цілей реформи є зміна розподілу фінансів на користь пацієнта », - сказала Тетяна Шебеко.

Вона зазначила, що з 1 січня 2012 року медичні установи вторинного рівня будуть фінансуватися з обласного бюджету, а не з районного. Частка витрат на центри первинної медико-санітарної допомоги, які будуть фінансуватися з районних бюджетів, має збільшитися майже вдвічі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация