Кривой Рог новости
Голова обласної ради Євген Удод привітав колектив Центрального гірничо-збагачувального комбінату з професійним святом.
17.07.2011 22:49 | Общество

Голова обласної ради Євген Удод привітав колектив Центрального гірничо-збагачувального комбінату з професійним святом.

Звертаючись до працівників, голова обласної ради зазначив, що це свято давно вийшло за рамки професійного.

«Його відзначають цілі міста. Яскравий приклад - Кривбас. Практично кожна криворізька родина пов'язана з гірничо-металургійним комплексом. На галузевих підприємствах працюють численні династії. А професіоналізм і майстерність передаються з покоління в покоління », - сказав він.

Євген Удод відзначив також високі показники галузі. За його словами, тільки за 5 місяців поточного року до бюджету області підприємства ГМК перерахували майже 4 млрд грн, що втричі більше, ніж за такий же період минулого року.

За словами глави облради, значний внесок у розвиток галузі робить Центральний гірничо-збагачувальний комбінат, постійно нарощуючи обсяги виробництва. За 6 місяців року комбінат випустив понад 3 млн.тонн залізорудного концентрату.

«Цей рік став проривним для підприємства і в плані реалізації потужних інвестпроектів. 900 млн грн, які група «Метінвест» інвестує у виробництво ЦГЗК, дозволить реалізувати цілий комплекс заходів екологічної та технологічної спрямованості, побудувати новий дробильно-перевантажувальний комплекс, вирішити численні питання розвитку підприємства », - зазначив Євген Удод.

Нагадаємо, цього року Центральний гірничо-збагачувальний комбінат відзначає свій 50-річний ювілей.

«Ця дата - знакова для всього Кривбасу, для всієї області. І я впевнений, що до свого дня народження комбінат підійде з ще більш високими показниками. І не тільки у виробничій сфері. Я бачу, як змінюється на очах вулиця Мусоргського, реконструюються силами ЦГЗК. Як перетворюється наше місто, наша область. І з повною упевненістю можу сказати, що всі ці зміни - заслуга трудівників підприємств, які своєю повсякденною працею зміцнюють економіку Дніпропетровщини та всієї держави! », - Підкреслив глава облради.

На закінчення Євген Удод подякував працівників гірничо-металургійного комплексу за відданість обраній професії та вручив кращим працівникам комбінату грамоти обласної ради.

Всього до Дня металурга нагородами обласної ради було відзначено майже 100 представників професії.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация