Кривой Рог новости
Донгорбанк влився в ПУМБ
18.07.2011 12:12 | Бизнес

Донгорбанк влився в ПУМБ

Перший український міжнародний банк, що входить до групи найбільших  і  Донгорбанк, що входить до групи великих завершили об'єднання. Об'єднаний банк буде працювати під брендом ПУМБ.

"16 липня 2011 відбулося об'єднання ПУМБ і Донгорбанку. Банки об'єднали баланси та мережа відділень, і з 18 липня банк почав роботу під спільним брендом Перший український міжнародний банк", - сказано в повідомленні.

Згідно з ним, 15 липня загальними зборами акціонерів ПАТ "ПУМБ" прийнято рішення про збільшення статутного капіталу та емісії акцій ПАТ "ПУМБ" в обсязі зареєстрованого статутного капіталу ПАТ "Донгорбанк", що є завершальним етапом у процесі реорганізації шляхом приєднання Донгорбанку до ПУМБу.

Загальні збори акціонерів також затвердив порядок та умови обміну акцій ПАТ "ПУМБ" на акції ПАТ "Донгорбанк".

"Банки об'єднали баланси та затвердили передавальний акт. Це означає, що діяльність Донгорбанку як фінансової установи надалі не здійснюється і починається процес обміну акцій та реєстрацію статуту ПУМБ як банку-правонаступника", - сказано в повідомленні.

Фінукчрежденіе зазначає, що за рахунок об'єднання банк розширив мережу філій та відділень з 135 до 171 і власну банкоматну мережу з 649 до 851 пристрої, а з урахуванням банків-партнерів - близько 4 000 банкоматів по всій території Україні.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация