Кривой Рог новости
Найближчим часом в Україні не буде платних доріг
19.07.2011 09:04 | Экономика

Найближчим часом в Україні не буде платних доріг

Про це заявив на прес-конференції віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков. На його думку, українці не можуть собі дозволити платити за проїзд по таких трасах. «Про них можна буде говорити, коли середня зарплата в країні буде $ 1000. А до тих пір платні дороги - це утопія», - сказав Колесніков. До цього питання в міністерстві планують повернутися не раніше, ніж через п'ять років. Тоді знову розглянуть доцільність проекту.

Нагадаємо, що раніше в Держслужбі автодоріг говорили, що в Україну в найближчі 3-5 років можуть з'явитися платні автомобільні дороги. Передбачалося, що це будуть траси Харків-Щербаківка (КПП на кордоні з Росією), Львів-Броди, Ульяновка (Кіровоградська обл.) - Миколаїв - Херсон - Сімферополь та Новомосковськ (Дніпропетровська обл.) - Сімферополь. За кілометр дороги, за попередніми розрахунками, планували брати 30 коп. і окупитися вони повинні були за 15-20 років.

Борис Колесников упевнений, що в разі перевірки до нього не буде жодних претензій щодо використання бюджетних коштів, які витрачаються на підготовку до Євро-2012. «У нас є попередня домовленість з компанією «Прайс Вотерхаус Купер», згідно з яким після чемпіонату буде проведений повний аудит кожного об'єкта, і отримаємо міжнародне висновок, - сказав він журналістам.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация