Кривой Рог новости
Держава надасть допомогу українцям у поверненні кредитів
19.07.2011 20:00 | Экономика

Держава надасть допомогу українцям у поверненні кредитів

Комітет Верховної Ради з питань підприємництва та регуляторної політики готує програму з вирішення проблеми з невиплаченими через кризу банківськими кредитами. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила керівник комітету ВР з питань підприємництва та регуляторної політики Наталія Королевська.

«Протягом останніх кількох років в Україні накопичилося понад 160 млрд грн неповернених кредитів. Часто люди брали на розвиток малого бізнесу, закладали машини, квартири. Після девальвації гривні, після економічної кризи проблема не була вирішена », - сказала вона.

За словами Наталії Королевської, в інших країнах світу цю відповідальність розділили між банком, державою і людьми, а в Україну просто пустили «на самоплив».

«І банки сьогодні розвивають свої колекторські служби, а держава самоусунулася від цієї проблеми, Нацбанк самоусунувся і люди залишилися один на один в боротьбі за можливість вижити і хоч якось захиститися від банків. Зараз готується відповідна програма по тому, як розв'язати цю ситуацію. Вже є концепція щодо захисту людей, які беруть кредити, тому що банки часто піддаються шахрайству, переписують кредити, змінюють умови і люди, які «втягнулися» - їм дуже складно вийти з цієї ситуації », - сказала вона.

Нагадаємо, 8 липня Верховна Рада Україна прийняла в другому читанні закон про заборону валютних кредитів. Крім того, кредиторам заборонили встановлювати в договорі про надання кредиту збори, відсотки, комісії за дії, які не є послугою в зазначеному законі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация