Кривой Рог новости
В Кривому Розі з'являться власні "поляни казок"
19.07.2011 20:05 | Культура

В Кривому Розі з'являться власні "поляни казок"

У Кривому Розі в рамках проекту «Благоустрій скверів і парків» за підтримки Криворізької міської організації Партії регіонів стартувала нова акція - «Поляна казок».

Пропозиція прикрасити зони відпочинку городян симпатичними казковими персонажами, майстерно зробленими з дерева і підручних матеріалів, висунула голова міської організації Молоді регіони Світлана Хватова.

Казка - це перший досвід людини в пізнанні добра і зла на прикладі образів, створених письменницької фантазією і народним генієм. Вченими доведено, що формування гармонійної особистості починається з перших днів життя дитини, і важливу роль в цьому відіграють казкові історії, які розвивають його духовно, дають перші уявлення про життя.

- На мій погляд, наші діти мають рости і виховуватися в естетиці і красі. Ми - дорослі зобов'язані зробити все, щоб їх перші враження про життя складалися з яскравих і добрих дитячих спогадів. Наша молодь з великою любов'ю ставимося до рідного Кривого Рогу і намагаємося вкласти максимум зусиль, щоб він став одним з найзатишніших і красивіших міст України.
Маленьким штрихів до загального «портрета» міста, вважає Світлана, стануть «Поляни казок», яких планується побудувати понад двадцять в різних районах Кривого Рогу.

- Нехай ці казкові куточки будуть нашим подарунком криворізької дітлахам, - говорить вона.
Ініціатива партійної молоді знайшла широкий відгук серед студентів та учнів навчальних закладів Кривого Рогу. Її підтримали і депутати від Партії регіонів. Дерев'яні фігурки - феї і лісовики, лісовики, звіздарі, зайці та багато іншого, вже радують дітей і дорослих у новому сквері ім. Гутовского, розташованому в мікрорайоні Східний-2.
Днями яскраві і самобутні фігурки «оселилися» та у сквері біля нового майданчика для екстремальних видів спорту та вуличного баскетболу по вулиці Мусоргського. На відкритті «Поляни казок» були присутні також депутати від Партії регіонів - Раїса Костиркіна, Коритніков Олександр, Головань Марія.

- Ми відкрили першу в Жовтневому районі «Поляну казок». Місце вибрано не випадково. Сквер, який ми вирішили прикрасити, розташований поруч зі спортивним майданчиком, побудованої з ініціативи губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула. У рамках програми соціально-економічного розвитку «Будуємо новий Кривбас разом з Президентом» Молоді регіони беруть активну участь у всіх проектах і акціях, що проводяться Криворізької міської партійної організацією. Протягом усіх весняних місяців ми прибирали і упорядковували зони відпочинку в різних районах міста, займалися оновленням дитячих ігрових майданчиків. Ми взяли під свою опіку берега озер в районі зупинки «Ставки», де періодично наводимо чистоту і порядок. В кінці квітня, в пам'ять про героїв - ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на одному з пустирів ми розбили сквер і висадили п'ятьдесят саджанців рідкісних дерев - катальп. Зауважу, що всі вони прижилися, і я думаю, що коли-небудь колишній пустир стане одним з мальовничих куточків нашого міста.

Активісти «Молодих регіонів» висловили щиру подяку голові Криворізької міської організації Партії регіонів Костянтину Павлову, який завжди надає гарячу підтримку новаторських ідей партійної молоді. Без його допомоги, на їхню думку, багато заходи не могли б відбутися на такому високому рівні, як, наприклад, недавній ювілейний фестиваль «Студреспубліки», який став однією з найяскравіших подій в житті студентської молоді Кривбасу.

Також лідер криворізької молодіжної організації подякувала за допомогу і підтримку активістів «Молодих регіонів»: Івана Швеця, Олександра Коритніков, Антона Слободянюка, Євген Железняка, Миколи і Анну Семенчук, Олега Костиркіна, Євгенія Кияшко, Марію Головань, Олексія Хандеса і багатьох інших хлопців, чиїми стараннями встановлена ​​«Поляна казок», без сумніву, стала прикрасою скверу.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация