Кривой Рог новости
День металлургів на Північному ГЗК святкували з розмахом
19.07.2011 20:38 | Культура

День металлургів на Північному ГЗК святкували з розмахом

15 липня 2011 року в Палаці культури Північного ГЗК відбувся урочистий прийом, присвячений професійному святу - Дню працівників металургійної і гірничодобувної промисловості. Кращих представників цієї мужньої професії привітав генеральний директор Північного ГЗК Андрій Шпилька.

- Минулий рік для нас був успішним, - зазначив гендиректор. - Підприємством виконані всі виробничі показники. У нинішньому році, відповідно до Стратегії Метінвесту прийнята наймасштабніша за всю історію існування комбінату і рекордна для України інвестиційна програма, яка складає 2,5 млрд. гривень. Її реалізація дасть можливість втілити в життя проекти з розвитку комбінату, оновити техніку і обладнання.

На урочистості з нагоди професійного свята були вручені почесні грамоти Північного гірничо-збагачувального комбінату, Дніпропетровської обласної ради. Двом представникам комбінату - були вручені грамоти від Державної геологічної служби медалі ім. Володимира Лучицького.

Директор гірничорудного дивізіону Микола Іщенко вручив почесні грамоти за високі досягнення чотирьом трудовим колективам основних підрозділів комбінату - Анновський кар'єра, гірничотранспортного цеху № 2, цеху з виробництва окатишів № 2, дробильної фабрики № 2. 20 кращих представників комбінату, які працювали на комбінаті кілька десятків років, присвоєно звання «Почесний ветеран праці».

- Професія гірника - одна з найпочесніших у нашій країні. Завдяки професіоналізму та відповідальному ставленню до справи наших гірників продукція гірничо-збагачувальних комбінатів Метінвесту - Північного, Інгулецького і Центрального ГЗК - відповідає кращим стандартам, - сказав директор Гірничорудного дивізіону Групи Метінвест Микола Іщенко, - Ми впевнено конкуруємо з найбільшими світовими компаніями, тому що ми - одна команда, команда Метінвесту. Сьогодні Метінвест - це найбільша гірничо-металургійна компанія України, це стратегічні та містоутворюючі підприємства. І найголовніше - це понад 100 тис. робочих місць. Також, пріоритетні завдання компанії - гідні умови праці та заробітна плата наших співробітників. Вже зараз середня зарплата на наших підприємствах майже в 2 рази перевищує середню заробітну плату по Україні

Також було відзначено кращих працівників комбінату та на міському рівні. Заступник міського голови Григорій Вербицький вручив почесну відзнаку «За заслуги перед містом» II ступеня генеральному директору Північного ГЗК Андрію шпильці і директору з капітального будівництва Юрію Руденко. Вітання на адресу севгоковцев прозвучали з боку ЦК галузевих профспілок. Голова ЦК ПМГУ Володимир Казаченко кращим металургам комбінату вручив грамоти.

На наступний день свято продовжилося великою концертною програмою на стадіоні СК «Північне сяйво». Присутніх привітав голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, який передав щире привітання гірникам і металургам від губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула і від себе особисто.

- Для мене завжди велика радість і щастя перебувати в цей день у рідному місті, - сказав Євген Григорович, - і привітати рідні мені підприємств, трудових колективів, де багато років працював раніше. Для Кривого Рогу День металургів і гірників - не тільки професійний, але й сімейний празник. Адже на комбінатах працюють трудове сім'ї та династії.

Голова облради відзначив, що сьогодні Кривбас дає 50% ВВП Дніпропетровщини, більше 70% податкових відрахувань, динаміка розвитку криворізьких підприємств гірничо-металургійного комплексу всю область вивела на лідируючі позиції. Особливо підкреслювалася в цьому вагома роль колективу Північного ГЗК, де сума інвестицій майже зрівнялася з бюджетом області. Є. Удод побажав трудовому колективу сіверян і його керівництву утримувати поставлену високу планку успішної та продуктивної роботи.

- Північний ГЗК зустрічає професійне свято великими трудовими успіхами і виробничими досягненнями, що є запорукою забезпеченого майбутнього наших працівників та їх сімей і гарантією подальшого розвитку регіону, міста, району. Ефективна робота підприємства - це в першу чергу згуртована робота колективу професіоналів, Я вдячний всім гірникам за самовіддану працю і вірність професії. - Зазначив у своєму виступі генеральний директор ВАТ «Північний ГЗК» Андрій Шпилька.

Нагрудним знаком голови Дніпропетровської облдержадміністрації «За розвиток регіону» були нагороджені Микола Самоткан, директор з виробництва ПівнГЗК. Також вручені подяки обласної адміністрації Василю Романюку, машиністу екскаватора Першотравневого кар'єру, Василю Яворському, водієві транспортних засобів ГТЦ-1, Валерію Кравчуку, машиністу млинів РОФ-1, Ігор Письменний, начальнику технічного відділу управління комбінату. Також грамотами Метінвесту було відзначено досягнення трудівників Анновський кар'єра, ЦПО-2, ГТЦ-2 і ДФ-2.

У програмі святкового концерту були представлені найкращі номери артистів і творчих колективів Палацу культури Північного ГЗК. Своїм виступом порадувала зірка української естради Тіна Кароль. Як завжди, кульмінацією народного для Кривбасу свята став феєричний салют.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация