Кривой Рог новости
У середу в Києві журналістам показували трофей, який отримає переможець Євро-2012
20.07.2011 20:53 | Спорт

У середу в Києві журналістам показували трофей, який отримає переможець Євро-2012

До чемпіонату кубок  привезуть ще й на загальний огляд, але виконавчий директор УЄФА Девід Тейлор поки не знає, коли саме.

У залі трофей охороняли чотири автоматники: двоє поруч з кубком, двоє у двері. Правда, коли кореспонденти "Сегодня" привідкрили контейнер, в якому перевозять трофей, людина з калашом ввічливо попросив не чіпати ящик, і пост перемістився від дверей до цього самого контейнера, на дні якого романтично лежала біла рукавичка.

Гість із УЄФА розповів нам, що охорону трофея забезпечує приймаюча сторона. На запитання: "Але в літаку він же не летить просто у вашому багажі?" - Пан Тейлор розсміявся: "Ні, звичайно, є сек'юріті". Але скільки їх, уточнити відмовився, благо перекладач пожартував у нашу сторону: "Це, напевно, терористи!". А ще "Сегодня" поцікавилася у Девіда Тейлора, яким буде новий приз УЄФА для кращого футболіста сезону в Європі: на цьому тижні було оголошено, що його вперше вручать 25 серпня. "Не скажу, це ж сюрприз! Але я бачив дизайн трофея - дуже незвичайний. Це не те, що ми звикли бачити, коли мова йде про такі нагороди".

На фуршеті Тейлор попросив налити йому полбокальчіка пивка. А ось під час Євро-2012 алкогольне пиво буде продаватися в фан-зонах, а на стадіонах - безалкогольне і квас. ФІФА на аренах ЧС дозволяє нормальне пиво, УЄФА на Євро - ні.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация