Кривой Рог новости
На аукціоні в Буенос-Айресі виставлять копію порнофільму з Мерилін Монро
20.07.2011 21:11 | Культура

На аукціоні в Буенос-Айресі виставлять копію порнофільму з Мерилін Монро

7 серпня в Буенос-Айресі, на аукціоні буде виставлено на продаж копія "порнофільму з Мерилін Монро" в головній ролі.

Семихвилинний фільм був знятий приблизно в 1946-47 році: у той період 20-річна Норма Джин ще не була популярною і лише "приміряла" свій майбутній псевдонім, уклавши контракт із студією 20th Century Fox Film як статистки.

Стартова ціна копії порнофільму - 500 тисяч доларів.

Напередодні аукціону його організатор, Мікель Барса, виступив на спеціальній прес-конференції, продемонструвавши журналістам фрагмент фільму, що тривав не більше хвилини. Тим не менш, у присутніх не виникло сумнівів, що перед ними на екрані була юна Мерилін Монро.

Мікель Барса показав присутнім лист з Американського інституту кіно, співробітники якого відзначають: вони не можуть стверджувати, що у фільмі дійсно знята Монро, можливо, мова йде лише про кого-то, дуже схожому на неї.

За версією Барса, існують лише дві копії порнофільму, одна з яких записана на 8-міліметрову, а інша - на 16-міліметрову плівку.

До недавнього часу копії перебували у володінні двох іспанців-колекціонерів. Кілька місяців тому спадкоємці одного з них виявили бажання продати копію порнофільму.

Зазначимо, що фрагмент цієї стрічки, оприлюднений у 1997 році, викликав запеклі суперечки щодо того, чи справді у фільмі знялася 20-річна Мерилін.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация