Кривой Рог новости
В Кривому Розі тепер буде працювати спеціальний проект для людей з вадами слуху
21.07.2011 08:58 | Общество

В Кривому Розі тепер буде працювати спеціальний проект для людей з вадами слуху

В Кривому Розі 18 липня стартува спільний соціальний проект під назвою «Почуй мене» Криворізької міськради і телекомунікаційного оператора «Київстар». Цей  проект дозволить людям з проблемами слуху та мовлення у випадку необхідності за допомогою SМS-повідомлення безперешкодно викликати екстрені служби Кривого Рогу: міліцію, швидку допомогу, пожежну та газову служби.

Основна мета такої послуги - забезпечити інвалідів по слуху можливістю самостійно використовувати масові комунікації і зв'язок, зокрема, і в екстрених ситуаціях.

Щоб отримувати дану послугу, інваліди повинні внести свої дані в базу, а диспетчери екстрених служб будуть отримувати на дисплеї комп'ютера всю необхідну інформацію про абонента: його особисті дані, фізіологічні можливості, діагноз та місцезнаходження.

Усі бажаючі долучитися до цього проекту можуть звернутися в Українське товариство глухих для внесення персональних даних в єдину базу даних, яка буде використовуватися екстреними службами міста для обробки SМS-дзвінків.

Раніше подібний проект вже був запущений в Дніпропетровську. Далі планується охопити й інші міста області.

У презентації взяли участь заступник мера Костянтин Бєліков, представники компанії «Київстар», члени Криворізької міської організації УТОС і представники екстрених служб «101», «102», «103» і «104».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация