Кривой Рог новости
Русло річки Саксагань до кінця 2011 року розчистять
22.07.2011 09:34 | Экология

Русло річки Саксагань до кінця 2011 року розчистять

Губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул поставив завдання завершити розчистку старого русла річки Саксагань до кінця 2011 року. Про це сказав виконуючий його обов'язки В'ячеслав Задорожний під час чергового виїзної наради на цьому об'єкті в Кривому Розі, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

У нараді взяли участь керівництво ОДА та нашого міста, а також представники підрядних організацій та обласного виробничого управління водного господарства.

В'ячеслав Задорожний оглянув хід виконання робіт, заслухав звіти керівництва обласного виробничого управління водного господарства і підрядних організацій. Він поставив завдання - не знижувати темпи робіт, працювати згідно з графіком.

«На сьогодні графіки робіт на об'єкті витримуються і знаходяться на постійному та жорсткому контролі міської та обласної влади. Губернатор Олександр Вілкул поставив завдання завершити до кінця цього року розчищення русла Старої Саксагані, щоб уже з наступного року приступити до масштабних робіт з благоустрою берегів річки », - сказав В'ячеслав Задорожний.

Нагадаємо, що в попередній свій приїзд на цей об'єкт В'ячеслав Задорожний повідомив, що на берегах Саксагані в Центрально-Міському районі буде створено рекреаційна зона.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация