Кривой Рог новости
Криворізький хокей на траві святкує річницю - 35 років з дня заснування
22.07.2011 09:41 | Спорт

Криворізький хокей на траві святкує річницю - 35 років з дня заснування

У нашому місті хокей на траві поки що виключно чоловічий вид спорту. Більше ста хлопчиків та юнаків займаються у тренерів - братів і фанатів цього виду спорту - Віталія та Сергія Панасенко. Завдяки їх зусиллям, виросло не одне покоління майстрів. Ось і цього року кандидатами у майстри спорту України стали п'ятеро криворіжців. Це Олексій Кушов, Владислав Горбенко, Єгор Приймак, Юрій Пугач, Владислав Пекка. За словами Сергія Панасенка, у цих хлопців велике майбутнє в хокеї.

В цьому році, на турнірі зібралися не тільки команди юних гравців у хокей на траві, а й ветерани. Вперше приїхали в Кривий Ріг команди з Черкас, Коростеня, Бердичева. А Кіровоград представив змішану команду, що складається і з хлопчиків, і з дівчаток. до речі, такі "міксти" стають популярними, і хоча в офіційних регулярних змаганнях вони не грають, на різних турнірах практика змішаних команд вводиться все частіше.

Тренер охарактеризував сезон 2010/2011 як не дуже вдалий. На Шостих Юнацьких іграх Україну команда Дніпропетровської області трохи не дотягла до п'єдесталу, посівши підсумкове 4 місце. Невдало зіграла команда вищої ліги ККНАУ, посівши підсумкове шосте місце з восьми команд. Причому, за словами тренерів, командаі цілком могла претендувати на п'яте і навіть четверте місце, але керівництво федерації вирішило змінити формат змагань. Якщо раніше команди грали по колу, то в сезоні 2010/2011 - на виліт. Система плей-офф хороша, якщо більшість команд приблизно рівні за силою. На жаль, в Україну хокей на траві має професійний статус лише у Вінниці, відповідно, їх команди на голову вище всіх інших. За результатами жеребкування криворіжці зіграли з вінничанами вже на старті чемпіонату. Такий формат і не дозволив нашим гравцям позмагатися за більш престижні місця. Невдало виступила й українська збірна юніорів на Чемпіонаті Європи в Італії, де зайняла сьоме місце і знизилася в класі.

В Кривому Розі основна команда переживає зміну поколінь. І, за словами Сергія Панасенка, молоді гравці готові показати клас.

Для довідки. У 1976 році справжній фанат цього виду спорту, майстер спорту СРСР Казимир Драчук організував у нашому місті хлоп'ячу команду з хокею на траві. Багато води утекло з тих пір, не стало і самого Драчука, але пам'ять про нього живе, і щорічний турнір серед хлопчаків, який проводиться в Кривому Розі, носить ім'я засновника цього виду спорту в нашому місті.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация