Кривой Рог новости
Google відсудив собі домен google. ua
22.07.2011 10:06 | Технологии

Google відсудив собі домен google. ua

До недавнього часу цей домен використовувався українською фірмою «ГОУ ОГЛЕ» і перенаправляв відвідувачів на сайт знайомств «Кохаймось».

Після судової перемоги Google та виконання всіх формальностей домен делегований корпорації Google, про це повідомила компанія «Хостмастер».

Судові розгляди між Google Inc. і ТОВ "ГОУ ОГЛЕ» тягнуться з кінця 2009 року. За цю справу за позовом Google Inc. до ТОВ "ГОУ ОГЛЕ» і компанії «Хостмайстер» проходило всі інстанції і поверталося в першу - Київський Господарський суд. 30 листопада цей суд визнав, що «Хостмастер» не може бути відповідачем за позовом Google Inc. до «ГОУ ОГЛЕ» і «Хостмайстеру». Наприкінці листопада минулого року, в результаті чергового судового розгляду, корпорація Google домоглася заборони переадресації з домену google.ua на kohaymos.com.

«Це (рішення суду на користь Google Inc. - Ред.) Говорить про те, що українська судова система здатна працювати і з цією проблематикою. Не виключено, що у суддів буде чимало роботи, оскільки кіберсквотерами зареєстровано ще цілий ряд доменів з «гучними» іменами: наприклад - interfax.ua, fortune.ua, naftogaz.ua та інші », - коментують у «Хостмастер».

Для більш швидкого і ефективного вирішення подібних ситуацій надалі компанія «Хостмастер» - реєстр. UA - планує перейти до UDRP (Uniform Domain Name Dispute Resolution Policy) - єдиної політики розв'язання доменних спорів відповідно до практики WIPO (World Intellectual Property Organization Arbitration and Mediation Center). Як досудове засіб UDRP не скасовує можливості судового розгляду, але дозволяє не доводити справу до суду і відрізняється швидкістю, дешевизною і зручністю для сторін.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация