Кривой Рог новости
ПівГЗК масштабно відсвяткував іменини
22.07.2011 13:41 | Культура

ПівГЗК масштабно відсвяткував іменини

Напередодні Дня металургів та з нагоди святкування 56-ї річниці Південного комбінату в Палаці культури і творчості ВАТ «ПГЗК» відбулося нагородження трудівників підприємства. Зокрема, югоковцам були надані різні звання, вручені почесні грамоти та нагрудні знаки від імені голови правління та голови профкому Південного комбінату, органів міської та районної влади, асоціації «Укррудпром», а також від Криворізького міськкому профспілки металургів і гірників України.

За досягнуті виробничі показники при виконанні виробничої програми у першому півріччі поточного року, а також у зв'язку з професійним святом працівники ПГЗК заохочені грошовою премією в розмірі 100 гривень. Серед нагороджених - кращі з кращих представники різних структурних підрозділів комбінату - ветерани праці, кадрові працівники і робоча молодь.

До Дня металурга і гірника Спільним постановою Правління та профспілкового комітету комбінату ряду трудящих присвоєні почесні звання ПГЗК.

Звання «Ветеран праці ВАТ« ПГЗК »присвоєно 135 комбінатовцам. Ці звання присвоюються працівникам, стаж роботи яких становить: у жінок - 15 років, у чоловіків - 20 років. Кожному ветерану виплачено по 500 гривень.

Звання «Заслужений працівник ВАТ« ПГЗК »отримали 11 працівників підприємства. Це високе звання присвоюється тим ветеранам праці, чий стаж роботи на ПГЗК становить 40 років. Положенням також передбачено виплату їм грошової винагороди в розмірі місячного тарифу або посадового окладу.

Почесними Грамотами голови правління нагороджено 40 працівників з різних виробничих підрозділів Південного комбінату.

Відкрив урочисте меропріятіепредседатель правління ВАТ «ПГЗК» Михайло Костянтинович Короленко. Він привітав працівників підприємства з професійним святом.

- Минулого року ми заклали надійний фундамент для подальшого розвитку Південного ГЗК, - зазначив Михайло Костянтинович. - І сьогодні можемо упевнено заявити: ми - на правильному шляху. У нас ефективно і в повному обсязі виконуються інвестиційна та виробнича програми. Також в повному обсяги виконується колективний договір. Упевнений, комбінат зараз - на стадії розквіту.

Югоковцев також привітав голова профкому комбінату Анатолій Семенович Філоненко.
- Нашому підприємству виповнюється 56 років, - розповів він, - це вік пристойний, але не пенсійний. І роботи нам ще вистачить на багато років. Без сумніву, ПГЗК має великі перспективи.

Від імені мера міста, всього депутатського корпусу і міськвиконкому з професійним святом комбінатовцев привітала заступник криворізького міського голови Валентина Миколаївна Берлін.

- Хочу відзначити, що в Україні небагато підприємств мають таку величезну трудову і виробничу славу, яка є у Південного гірничо-збагачувального комбінату, - підкреслила Валентина Миколаївна. - Свого часу на підприємстві неодноразово встановлювалися все нові і нові трудові рекорди в гірничодобувній галузі, активно виконувалися п'ятирічки. Сьогодні комбінат стрімко нарощує обсяги виробництва. Крім того, ПГЗК бере активну участь у реалізації програми «Місто без околиць».

На урочистий захід до Палацу культури комбінату прибув також голова Інгулецького районної ради Євген Вікторович Рижков.
- На даному етапі ПГЗК знову став флагманом гірничодобувної галузі. І ми пишаємося ним, - зазначив він. - Сьогодні на ПГЗК працюють високопрофесійні керівники. Вони оперативно і якісно вирішують безліч виробничих і соціальних питань. І зараз можу з упевненістю заявити: колишня слава ПГЗК повернулася!

Також югоковцев нагороджували і вітали заступник генерального директора асоціації «Укррудпром» Олександр Анатолійович Дейкун та заступник голови Криворізького міськкому профспілки металургів і гірників України Віктор Миколайович Спільняк.

На Південному ГЗК були насиченими, змістовними і барвистими заходи з нагоди професійного свята, а також 56-й річниці заснування підприємства. Без сумніву, найяскравішим з них був урочистий концерт, який розпочався у стінах Палацу культури і творчості рівно о п'ятнадцятій годині.

На початку цього заходу від імені Дніпропетровської обласної адміністрації та особисто губернатора А. Ю. Вілкула, а також обласної ради та його голови О. Г. Удода трудовий колектив Південного комбінату привітав і. о. голови облдержадміністрації В. К. Задорожний. Він відзначив ті зміни на краще, які за останній рік спостерігаються на підприємстві. Зокрема, ПГЗК піклується не тільки про нарощування обсягів продукції, що випускається, а й бере участь у різних проектах для створення сприятливих умов життя городян.

- Дякую за той внесок, який ви робите в розвиток не тільки Інгулецького району, а й Кривого Рогу, Дніпропетровщини та Україні в цілому, - сказав він у своєму виступі.

В'ячеслав Казимирович вручив нагороди від обласної адміністрації та обласної ради кращим трудівникам Південного комбінату. Окремим подарунком всьому колективу підприємства став величезний букет від губернатора А. Ю. Вілкула та голови облради Є. Г. Удода.

З вітальною промовою до присутніх у залі звернулися Голова Правління ВАТ «ПГЗК» М. К. Короленко та голова профспілкового комітету комбінату А. С. Філоненко. У своєму виступі Михайло Костянтинович Короленко зазначив:

- Металургія і гірничодобувна галузь - це два колоса, на яких базується економіка нашої країни. Ми розуміємо це і будемо успішно працювати на благо нашого народу, нашої держави.
Голова профкому Анатолій Семенович Філоненко запевнив, що всі пункти Колективного договору на підприємстві виконуються. І це завдяки тому, що тут розуміють: на комбінаті важливіше не руда, а люди!
Після відбулася урочиста церемонія нагородження тих, хто в цьому році за свій довголітній професійну працю мають право носити почесне звання «Заслуженого працівника ВАТ« ПГЗК ». Завершальним акордом нагородження став винесений на сцену букет від Голови Правління М. К. Короленко.

А далі всі присутні в залі могли насолодитися чудовим концертом, підготовленим самодіяльними артистами. І ужепод вечір на сцену привітати югоковцев зі святами і подарувати їм свої пісні вийшла народна артистка України Ірина Білик.

Адже недарма свій виступ вона почала саме з пісні «Подарую тобі». Вона дійсно подарувала чудовий настрій усім без винятку присутніх в залі, один за іншим виконавши улюблені багатьма хіти.

Яскравим фіналом свята став феєрверк під пісню у виконанні ВІА «Фобос» (ДКіТ ВАТ «ПГЗК»).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация