Кривой Рог новости
Дніпропетровськ, схоже, скоро отримає голову забруднювача Дніпра, який два тижні тому запустив у річку величезну руду пляму
23.07.2011 11:51 | Экология

Дніпропетровськ, схоже, скоро отримає голову забруднювача Дніпра, який два тижні тому запустив у річку величезну руду пляму

Відходи, які скидали через нього, потрапляли теж у Дніпро. «Зараз наші фахівці досліджують цей колектор. Крім того, думаю, покарання понесе і завод Карла Лібкнехта, який, як виявилося, не зовсім ретельно контролює викиди, які йдуть в його колектор від субабонентів », - вважає Олег Семенко.

Нагадаємо, що несанкціонований скид в Дніпро був з колектора металургійного заводу імені Карла Лібкнехта, до якого підключені ще шість підприємств. Чиновники з міськуправління охорони навколишнього середовища попросили екологічних інспекторів досліджувати зразки води, щоб визначитися, хто ж дійсно забруднив воду.

І ось у п'ятницю начальник управління Олег Семенко оголосив результати експертизи. «Концентрація твердих опадів у воді перевищила норми в 32 рази, заліза - в 82 і нафтопродуктів - в 2,6 рази. Всі ці результати вказують на те, що у воді були відходи метизного виробництва, і ми грішимо на «Дніпрометиз», але остаточно винуватця, а також суму штрафу 25 липня назвуть правоохоронні органи, яким вже передали результати експертизи », - розповів Олег Семенко і додав, що при перевірці з'ясувалося, що «Дніпрометиз» користувався і іншим колектором, нелегальним, який не позначений на жодній карті.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация