Кривой Рог новости
Влада Австралії розглядає можливість введення заборони на доступ до соціальної мережі Facebook для неповнолітніх
23.07.2011 12:04 | Технологии

Влада Австралії розглядає можливість введення заборони на доступ до соціальної мережі Facebook для неповнолітніх

Влада Австралії отримують велику кількість скарг від батьків, стурбованих тим, що Facebook негативно впливає на дітей. Зокрема, йдеться, що сервіс «згубно позначається на кар'єрні перспективи» неповнолітніх користувачів.

Правила Facebook не допускають реєстрацію користувачів, які не досягли 13 років. Однак на практиці справи йдуть інакше. Діти обходять встановлені вимоги самі або за допомогою недалекоглядних батьків, надаючи неправильні відомості про дату народження. У підсумку виходить, що близько 7,5 млн з 20 млн неповнолітніх користувачів Facebook - це діти до 13 років. А більше 5 млн учасників мережі і зовсім не старше десяти.

За словами міністра юстиції Австралії Роберта Макклілленда (Robert McClelland), розглядається декілька варіантів обмеження доступу до Facebook. Але найімовірнішим виглядає заборона на реєстрацію осіб, які не досягли 18-річного віку.

Мережею Facebook зараз користуються близько 10 млн австралійців, а загальна кількість передплатників сервісу недавно перевалило за 750 млн.

Підготовлено за матеріалами Франс Прес.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация