Кривой Рог новости
У Дніпропетровській області знизили ціну на скраплений газ для населення на 6-10%
23.07.2011 12:09 | Экономика

У Дніпропетровській області знизили ціну на скраплений газ для населення на 6-10%

Державна компанія «Газ Україна» поінформувала Дніпропетровську облдержадміністрацію про зменшення ціни скрапленого газу, який реалізується компаніями на спеціальних аукціонах для його подальшої реалізації населенню.

У зв'язку з цим за дорученням губернатора Олександра Вілкула виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний провів нараду, на якій керівникам підприємств з газопостачання та газифікації області рекомендовано переглянути у бік зменшення відпускні ціни на скраплений газ для населення.

Тому з 15 липня цього року спеціалізовані підприємства з газопостачання та газифікації знизили ціни. Тож відтепер населення, яке проживає в зоні обслуговування ЗАТ «Дніпропетровськгаз» зможе придбати зріджений газ за ціною 137,6 грн за балон (попередня ціна - 145,9 грн), а споживачі ВАТ «Криворіжгаз» зможуть отримувати скраплений газ за ціною 117,2 грн за балон (попередня ціна - 130 грн).

У зв'язку з цим за дорученням губернатора Олександра Вілкула в.о. голови облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний провів нараду, на якій керівникам підприємств з газопостачання та газифікації області рекомендовано переглянути у бік зменшення відпускні ціни на скраплений газ для населення.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация