Кривой Рог новости
Дніпродзержинськ забезпечить Україну новими автобусами
23.07.2011 12:36 | Бизнес

Дніпродзержинськ забезпечить Україну новими автобусами

У ТОВ «Дніпровський автобусний завод» (Дніпродзержинськ) відбулася презентація міського українського автобуса з низькою підлогою моделі ЛАЗ-А183 F0, зібраного на підприємстві, повідомляє прес-служба підприємства.

Поновлення виробництва автобусів пов'язано з пожвавленням ринку автотранспорту міського типу в Україну, освоєнням випуску економічно вигідною моделі автобусів на задоволення попиту в області міських та міжміських перевезень.

Перший автобус моделі А-183 F0 серії «Сіті» з низькою підлогою вийшов зі стапелів ДАЗ в квітні 2007 року і був направлений до Києва на замовлення одного зі столичних автопідприємств. Через економічну кризу обсяг випуску автобусів був скорочений, а згодом і зовсім припинено.

Конструкція міського автобуса типу «Сіті» порівняно з іншими моделями міських автобусів, має ряд переваг: ряд підлогу (не 480 мм над асфальтом, а 280-300) для зручності пасажирів, сучасну технологію виробництва (замість зварювання застосовується клеєння панелей кузова), проект нової моделі удосконалено з урахуванням експлуатаційних випробувань.

За словами головного інженера «ДАЗ» Сергія Щуріна, концепція автобусів з низькою підлогою була запропонована конструкторами ЛАЗ ще в 60-і роки (задовго до появи таких моделей в Європі), але з боку уряду інновація не одержала підтримки і лише через 35 років ЛАЗ налагодив серійний випуск автобусів цього класу.

Модель ЛАЗ-А183F0, випуск якої налагоджено на Дазе, є так званої бюджетної модифікацією, вартість якої значно нижче базової (ЛАЗ-А183D1). Бюджетна модифікація призначена для обласних центрів України, які не в змозі закуповувати дорогий транспорт.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация