Кривой Рог новости
«Сільський привіз» на Довгинцево не існує
24.07.2011 11:15 | Бизнес

«Сільський привіз» на Довгинцево не існує

22 липня покупці ринку «Сільський привіз» на Довгинцево були неприємно вражені. Там, де ще вчора йшла гучна торгівля різноманітними товарами, зяяв перериті траншей пустир. Величезні металеві ворота були не тільки закриті, але ретельно заварені.

Перед воротами невеликою зграйкою стовпилися роками торгували на цьому місці 11 підприємців. Незадоволені були і покупці. Щоб потрапити на іншу частину ринку, що  функціонує,  їм доводилося обходити добру половину кварталу.

Розгадка події виявилася проста і неймовірна. Як пояснив начальник служби дільничних Довгинцівського РВВС Андрій Головецький: «Ринку« Сільський привіз »не існує. Видано лише документи на початок будівництва на його території. З цього ринку вже заведено кримінальну справу ». Подробиць пан Головецький уточнювати не став.

Задається питання: «Якщо ринку немає, кому і за що ось вже не один рік платять «містове» торгують там підприємці?».

Втім, тільки сплатою «містового» і відрізняється «Сільський привіз» від звичайного стихійного ринку. Немає тут спеціальній лабораторії, яка перевіряє якість продуктів, що продаються. Всупереч усім існуючим санітарним нормам, прямо із землі торгують овочами. На спеці, на вулиці, без холодильників продають тут м'ясо і рибу, яйця і молоко. А що, ринку-то не існує, а, значить і відповідати за безпеку товару, нікому.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация