Кривой Рог новости
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочала прийом випускників
24.07.2011 11:29 | Образование

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочала прийом випускників

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголошує про початок Програми прийому випускників «Еверест». Програма спрямована на пошук і розвиток амбітних молодих фахівців - випускників вузів, які зацікавлені в успішній кар'єрі в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У рамках програми «Еверест» підприємство запропонує до 30 позицій для випускників з високим рівнем знань у сферах сталеплавильного, коксохімічного виробництв, гірничодобувної галузі, а також енергетики, електромеханіки, маркетингу, постачання, IT, управління персоналом та менеджменту. Програма розрахована на 2,5 роки, протягом яких кращим кандидатам пропонується працевлаштування в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в якості стажистів із встановленою заробітною платою і всіма іншими перевагами працівника підприємства (повноцінний соціальний пакет, можливість лікування та відпочинку в оздоровчих комплексах підприємства та здравницях Україна).

Програма передбачає як інтенсивне теоретичне навчання (online-курси, аудиторні заняття з залученням міжнародних тренінгових компаній, навчання металургії та гірничої справи в корпоративному Університеті АрселорМіттал в Люксембурзі) так і практичну участь у проектах підприємства спільно з фахівцями підприємства, які стануть їх наставниками. У процесі ротації серед основних департаментів і виробництв підприємства стажисти отримають можливість навчання за різними напрямами і галузями. Найуспішнішим учасникам буде запропоновано можливість навчання та обміну досвідом на споріднених підприємствах Групи АрселорМіттал.

Кожні півроку буде здійснюватися профільна оцінка результатів роботи, знань і навичок, а після закінчення стажування - фінальна оцінка результативності експертами-наставниками (безпосередніми керівниками). За підсумками цього заключного оцінювання кандидатам буде запропоновано працевлаштування в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Заявки на участь у Програмі «Еверест» приймаються до 30 липня 2011 Конкурсний відбір відбудеться у вересні 2011 р. (оцінка здібностей, тестування з англійської мови та наступні профільні співбесіди).

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация