Кривой Рог новости
В Китаї вагони з 200 пасажирами впали з мосту: 35 загиблих
24.07.2011 22:07 | Происшествия

В Китаї вагони з 200 пасажирами впали з мосту: 35 загиблих

Швидкісний поїзд D3115 прямував з міста Ханчжоу в місто Фучжоу, але в результаті удару блискавки і пошкодження сигнального устаткування, попереджав про можливе зіткнення, складу довелося зупинитися. У цей момент його протаранив слідував за ним потяг з Пекіна. Кілька вагонів (в кожному - по сотні чоловік) зійшли рейок і перекинулися, а один вагон, в якому перебувало 60 пасажирів, упав з залізничного моста висотою близько 30 метрів.

Рятувальні роботи на місці катастрофи йшли всю ніч і продовжуються до цих пір - рятувальники шукають серед уламків поїзда загиблих і поранених.

Трагедія сталася в китайській провінції Чженцзян вчора вночі. На даний момент є дані про 35 загиблих, серед них два іноземці, і понад 200 поранених.

Незважаючи на те, що китайська система швидкісних залізничних перевезень вийшла на перше місце в світі за протяжністю, а потяги тут слідують зі швидкістю 250-350 км / год, вона продовжує залишатися однією з найбільш аварійних і недосконалих в експлуатації.

На нещодавно введеному в експлуатацію маршруті Пекін - Шанхай тричі зупинялося рух, коли склади в результаті попадання блискавок і через технічні несправності склади втрачали керування.

Зараз міністерство залізниць КНР вирішило скасувати відправлення 58 швидкісних потягів. Пасажирам повертають квитки, натомість авіакомпанії вводять додаткові рейси.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация