Кривой Рог новости
За порушення правил утримання тварин, позбавлятимуть волі на 8 років
25.07.2011 09:36 | Власть

За порушення правил утримання тварин, позбавлятимуть волі на 8 років

В київському главку міліції вважають, що в Україні має бути передбачена кримінальна відповідальність за випадки нападу домашніх тварин на оточуючих, якщо це було викликано порушеннями правил вигулу та умов утримання тварин.

"Сподіваємося, що законодавець, зрештою, ухвалить певні зміни до Кримінально-процесуального та Кримінального кодексів України. Це може бути навіть до 8 років позбавлення волі - за порушення правил утримання тварин", - сказав начальник відділу зв'язків з громадськістю київського главку міліції Володимир Поліщук на прес-конференції в Києві.

Він нагадав, що в даний час передбачена тільки адміністративна відповідальність за порушення умов утримання тварин - штраф від 1 до 7 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (до 100 грн).

"Це, звичайно, маленькі штрафи", - сказав Поліщук.

У свою чергу в.о. директора комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин" Тетяна Шепітько повідомила, що за перші 6 місяців 2011 року в Києві зафіксовано 778 випадків укусів тваринами, після яких постраждалі звернулися за медичною допомогою.

Вона також нагадала, що в Києві цього року прийняті нові правила утримання домашніх собак та котів, видана відповідна брошура.

"Ці правила передбачені не тільки для того, щоб покарати власника тварини, якщо він порушив правила (змісту і вигулу - ред.), А й захист його прав", - сказала Шепітька.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация