Кривой Рог новости
Криворізьким старшокласникам не вистачає підручників
25.07.2011 12:41 | Образование

Криворізьким старшокласникам не вистачає підручників

До початку нового навчального року лишився лишк місяць, а поблеми вже пов'язані з навчанням виникли. В криворізьких школах вже не вистачає підручників і це при явному недобір учнів, який виник через демографічну кризу 90-их років.

Зокрема, підручників бракує  учням 7, 10 та11 класів. Для них у шкільних бібліотеках майже «на вагу золота» підручники з української літератури, алгебри, фізики, зарубіжної літератури та біології.

Подібний дефіцит виник головним чином, через те, що останнім часом дуже часто змінюються шкільні програми навчання і книги, які використовувалися раніше, доводиться викидати.

Вихід із ситуації, що склалася директори шкіл бачать в обміні навчальною літературою між шкільними бібліотеками. Простіше кажучи, якщо в одній школі є в залишку підручники з математики і не вистачає підручників з фізики, а в іншій - з фізики надлишок і не вистачає з математики, то відбувається взаємовиручка: ти - мені, я - тобі. Але, як зізнаються самі директори шкіл, такий обмін лише частково виправить ситуацію.

Як варіант, причому більш реальний, батькам пропонують купувати навчальні посібники самостійно. Так що доведеться крім шкільної форми і канцтоварів ще й розщедритися на відсутні підручники з середньою ціною 50-70 гривень за штуку.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация