Кривой Рог новости
На минулому тижні в Тернівському районі по вулиці Федоренко урочисто відкрився ще один сучасний ігровий комплекс для малюків Кривого Рогу
25.07.2011 12:49 | Общество

На минулому тижні в Тернівському районі по вулиці Федоренко урочисто відкрився ще один сучасний ігровий комплекс для малюків Кривого Рогу

Напередодні Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості малюкам Тернівського району справжній подарунок зробила Криворізька міська організація Партії регіонів. При її сприянні по вулиці Федоренко відкрито ще один ігровий комплекс. Для криворіжців такі події вже стали звичними, але від того не менш значимими. Адже звернень громадян з проханням продовжувати будівництво дитячих містечок рік від року не зменшується.

- Ініціатива будівництва дитячих майданчиків належить голові Дніпропетровської організації Партії регіонів, губернатору Олександру Вілкулу. Програма успішно реалізується не тільки в нашій області, а й у багатьох містах області, - зазначив голова Криворізької міської організації Партії регіонів Костянтин Павлов. - І надалі така масштабна робота буде продовжена.

- Відкриття сучасного дитячого майданчика - справжнє свято для нашого Тернівського району. Я щиро радий, що тепер наші діти зможуть відвідувати таке прекрасне місце для відпочинку та розвитку, - сказав у своєму виступі на заході депутат обласної ради Андрій Шпилька. Такі свята на радість і дітям, і їхнім батькам. Заради цього багато малюків прокинулися зі сходом сонця і в очікуванні хвилюючою хвилини відкриття не приховували своєї радості.

Після перерізання стрічки для  дітвор була порведена розважальна програма з казковими персонажами і героями відомих мультфільмів.

Привітав маленьких криворожан з відкриттям ігрового містечка голова Тернівського районного в місті ради Володимир Терьохін.

Проект «Дитяче містечко» - одне з пріоритетних напрямів масштабної програми соціально-економічного розвитку області «Будуємо нову Дніпропетровщину разом з Президентом України». Програмою передбачено облаштування близько 120 дитячих ігрових комплексів. У реалізації цього проекту лідируючі позиції займає Кривий Ріг. Тільки з початку нинішнього року таких дитячих острівців радості в різних районах міста з'явилося вже більше десяти.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация