Кривой Рог новости
Після подвійного теракту в Норвегії в соціальній мережі «Вконтакте» з'явилися групи на підтримку Андерса Брейвіка, якого підозрюють у скоєнні теракту
25.07.2011 12:55 | Общество

Після подвійного теракту в Норвегії в соціальній мережі «Вконтакте» з'явилися групи на підтримку Андерса Брейвіка, якого підозрюють у скоєнні теракту

Адміністрація ресурсу обіцяє найближчим часом видалити групи зі сторінок соціальної мережі.

Багато учасників цих груп висловлюються в коментарях на підтримку його вчинку, називаючи підозрюваного у вбивстві майже сотні людей «героєм».

«Пропаганда тероризму заборонено правилами ресурсу», - заявив глава прес-служби соцмережі Владислав Циплухін.

Він також пояснив, що адміністрація соцмережі блокує і видаляє всі групи і сторінки, які порушують закони Російської Федерації, в тому числі на запит правоохоронних органів.

Нагадаємо, що подвійний теракт стався в Норвегії в п'ятницю. Спочатку стався потужний вибух у комплексу урядових будівель в центрі Осло, де знаходиться канцелярія прем'єр-міністра, а через кілька годин чоловік у поліцейській формі відкрив стрілянину в молодіжному таборі на острові Утой недалеко від норвезької столиці.

За останніми даними, жертвами теракту стали 93 людини, близько 100 поранені. Влада затримали підозрюваного у стрільбі на острові - 32-річного етнічного норвежця Андерса Брейвіка, який взяв на себе відповідальність за обидва теракти і заявив, що діяв сам.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация