Кривой Рог новости
Керівник в'язниці на Дніпропетровщині звинувачується в отриманні хабара в особливо великому розмірі
25.07.2011 12:58 | Криминал

Керівник в'язниці на Дніпропетровщині звинувачується в отриманні хабара в особливо великому розмірі

Як повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ, у  Дніпорпетровській області правоохоронцями затримано в.о. начальника однієї з виправних центрів області, який вимагав 20 тис. грн. хабара за дострокове звільнення від одного з ув'язнених.

В цілому, при перевірці даних прокуратура встановила, що ще в червні 2008 року за незаконне заволодіння транспортним засобом і відкрите викрадення майна до 4,6 років позбавлення волі був засуджений громадянин К.

Громадянин К. відбував покарання в одному з виправних центрів області. У липні цього року в.о. начальника центру викликав до себе засудженого і повідомив, що за терміном останній отримав пільгу - право на умовно-дострокове звільнення на невідбутий строк (близько року). Зазначив, що може підготувати всі необхідні для цього документи, але така послуга коштує 20 тисяч гривень, а в разі якщо засуджений відмовиться, то не тільки може забути про дострокове звільнення, а й отримає стягнення.

Засуджений розповів про це дружині, а вона звернулася в органи СБУ, які спільно з працівниками прокуратури провели перевірку із зазначеного питання. В результаті, 14 липня, після того як в.о. начальника виправного центру отримав хабар, він був затриманий.

Зараз проти хабарника порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. За поданням прокуратури 18 липня, виконуючому обов'язки одного з виправних центрів області судом обрано запобіжний захід - взяття під варту.  Досудове слідство у справі триває.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация